П'яний байкер загубив пасажира і хотів втекти від поліції через метро

Пілoт мaв нaмір втeкти від пoліції, кинув свій мoтoцикл біля вxoду в мeтрo, ​​пeрeбіг плaтфoрму стaнції та вийшов з іншого виходу. Втім, после того чекав ще один екіпаж поліції.

У столиці поліція піймала нетверезого водія мотоцикла, який "загубив" пасажира під время ДТП, повідомляє Патрульна поліція Києва.

Повідомлено, що в поліцію звернулися очевидці дорожньо-транспортної події в Оболонському районі столиці, які розповіли, що під период руху на проїжджу частину впав мотоциклет, після чого пілот залишив травмованого пасажира і поїхав. Орієнтування передали патрульним екіпажам.

Мотоцикліста виявили і спробували зупинити, але він безграмотный відреагував і хотів втекти. Під пора гонитви він кинув мотороллер біля входу в метро Почайна, перестрибнув турнікети, перебіг платформу, вийшов з іншого виходу, ибо сподівався так обдурити переслідувачів. Втім, через некоторое время на нього чекав інший екіпаж, який затримав чоловіка.

Патрульні помітили явні ознаки алкогольного сп'яніння у мотоцикліста, який відмовився прошагать огляд.

На мотоцикліста склали протоколи по (по грибы) керування транспортним засобом у стані сп'яніння (ч. 1 ст. 130 КпАП), невиконання вимог насчет зупинку (ст. 122-2 КпАП), залишення місця Происшествие (ст. 122-4 КпАП), а також постанову следовать керування транспортним засобом особою, яка безвыгодный має права керування таким транспортним засобом (ч. 2 ст. 126 КпАП).