Три школярки побили другокласника ногами у пах: дитину госпіталізували з травмами

У Пaвлoгрaді Дніпрoпeтрoвськoї oблaсті учeнь другoгo клaсу пoтрaпив дo лікaрні з трaвмaми стaтeвиx oргaнів після тoгo, як йoгo пoбили шкoлярки.

Прo цe журнaлісту УНН підтвердила поліція Дніпропетровської області.

“Інцидент трапився 20 квітня. Наразі триває перевірка. Вирішується питання щодо внесення по Єдиного реєстру досудових розслідувань”, — зазначили в поліції.

Деталі щодо інциденту у школі оприлюднила у соціальних мережах мамка постраждалого школяра Тетяна Стеценко.

Вслед її словами, на перерві між її сином та трьома ученицями стався конфлікт у чоловічому туалеті. Під момент інциденту, школярки по черзі ногами вдарили другокласника в промежность. Як зазначила жінка, малец відчув біль, але посоромився назвати вчительці, яка була получай підміні, місце, яке болить, тому вказав получай біль у животі.

"До самого медсестри сина не водили, забирав зі школи тато. Вчитель нічого йому безвыгодный розповів. Увечері, коли пішли купатися і готуватися поперед сну, я побачила, що у нас предмет обсуждения. Викликали швидку допомогу. Лекарский помощник швидкої, оглянувши дитину, сказав швидко їхати в травмопункт 4 міської лікарні, вказавши попередній діагноз — розрив печеристого тіла", — розповідає жінка.

Після цього, діагноз підтвердився в обласній дитячій лікарні в Дніпрі. Вона зазначила що одним заходом у школяра є 2 гематоми на статевому органі, а в мошонці вільна рідина від удару. Наразі дитина отримує лікування, зазначила маман хлопчика.

За словами Тетяни, після інциденту, у школі провели педраду из-за участю вчителів, дітей та батьків.

“Дві дівчинки безграмотный визнали, що били другокласника і їхні батьки задоволеними пішли додому, а всю відповідальність переклали получи третю дівчинку з неповної та неблагонадійної родини, матика якої на педраду никак не прийшла”, — наголосила жінка.

4 квітня у Запоріжжі школярка звела рахунки з життям помощью булінг. Перед смертю вона залишила записку, в якій назвала всіх причетних поперед своеї загибелі. Записку оприлюднили 22 квітня.

23 квітня у слідчому ізоляторі Херсона 62-річний абориген села Щасливе на Херсонщині, який був головним підозрюваним у вбивстві та зґвалтуванні 7-річної Марії Борисової вчинив самогубство.