У Миколаєві біля під'їзду будинку розстріляли чоловіка

Чoлoвікa рoзстріляли в спину у двoрі будинку. Зaгиблий, зa дaними слідствa, з пoдільникaми прoдaвaв aмфeтaмін.

У Микoлaєві у дворі будинку біля під'їзду невідомий розстріляв чоловіка, який загинув в місці. Убитий фігурував у кримінальній справі насчет наркомережу. Про подію повідомляє прес-должность Поліції Миколаївської області.

"15 квітня о 23:45 в поліцію надійшло повідомлення оборона те, що в Миколаєві у дворі будинку держи вулиці Декабристів невідомий стріляв у чоловіка і втік нате автомобілі", – ідеться в повідомленні.

Убитим виявився 38-річний місцевий поселянин, у якого невідомий стріляв з вогнепальної зброї кілька разів.

Відкрито кримінальне провадження после ч. 1 ст. 115 КК Умисне вбивство.

"Встановлюються всі обставини події та вживаються заходи щодо розшуку і затримання причетних до самого скоєння злочину осіб", – відзначили в Поліції.

Тим от случая к случаю ТСН повідомляє, що чоловік приїхав получи автомобілі і припаркував його біля під'їзду. Мабуть, він побачив вбивцю, где-то як почав бігти. Однак невідомий наздогнав свою жертву і почав стріляти їй у спину.

Відзначається, що загиблий никак не працював. Він місяць тому вийшов з СІЗО і перебував під цілодобовим арештом. Чоловік фігурував у кримінальній справі ради наркомережу. За даними правоохоронців, він з подільниками виготовляв і продавав амфетамін. Можливо, вбивство було замовним.