В Одесі поліцейські виявили у двох осіб георгіївську стрічку та свастику

В Oдeсі 63-річний чoлoвік прийшoв у пaрк Шeвчeнкa з гeoргіївськoю стрічкoю, a 17-річний xлoпeць — нa Алею Слави зі свастикою.

Для це УНН повідомляє з посиланням возьми поліцію Одеської області.

“Чоловік віком 63-х років прийшов у лес Шевченка з георгіївською стрічкою, ще Водан — 17-річний хлопець — в Алею Слави зі свастикою”, — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що обох правопорушників доставлено по територіальних підрозділів поліції.

“Нате старшого з них поліцейські склали соглашение за ст. 173-3 (Виготовлення та призыв георгіївської (гвардійської) стрічки) Кодексу України относительно адміністративні правопорушення. Питання ради притягнення до відповідальності іншого порушника наразі вирішується”, — зазначається в повідомленні.

В Україні діє заборона нате використання символіки тоталітарних режимів. Статті закону передбачають і адміністративну, і кримінальну відповідальність.

Нагадаємо, аби забезпечити безпеку всіх учасників заходів 9 травня, предварительно охорони правопорядку залучено понад 12,5 тисяч правоохоронців.

У суботу, 8 травня, Україна не переводя дыхания з Європою відзначила День пам’яті жертв Другої світової війни та примирення між країнами-учасницями. 9 травня в країні відзначать 76-у річницю перемоги по-над нацизмом у Другій світовій війні.

У пам’ятні дати у столиці заплановані церемонії покладання квітів, тематичні виставки, зустріч з ветеранами бойових дій тощо.